05 grudnia 2019 | Media o nas

PO CO KOMU CELE?

PO CO KOMU CELE?
  • Skąd masz wiedzieć dlaczego Ci trudno osiągać cele?
  • Czy możemy nad tym pracować?
    Od czego zacząć?
    Czy jest różnica realizacji celów prywatnych, a zawodowym?

Czy cele należy stawiać tylko w styczniu?

Na te i wiele innych pytań odpowiem w dzisiejszej pt.,,PO CO KOMU CELE?”

O tym rozmawiała Agnieszka Czaplińska w Radiowej czwórce w Strefie prywatnej  30.10.2019

posłuchaj

Newsletter

o rozwoju menedzerów & pracowników

Referencje

Artur Żuchowski

Dyrektor Szkoły 394

Pani Agnieszka Czaplińska współpracuje regularnie ze Szkołą Podstawową Specjalną nr 94 w Warszawie od 2017 roku. Pani Agnieszka przygotowała i zrealizowała  warsztaty dla uczniów, nauczycieli i rodziców tutejszej szkoły.

Dwukrotnie była także współorganizatorem podczas konferencji pedagogicznej dla warszawskich placówek oświatowych oraz instytucji sądowych. W trakcie których pełniła rolę prelegenta oraz trenera warsztatów dla nauczycieli, pedagogów psychologów oraz kuratorów sądowych Współpraca z panią Agnieszką jest zawsze na wysokim poziomie poparta jej doświadczeniem zawodowym pedagoga i kuratora. Polecam jako partnera do współpracy.

Dariusz Alabrudziński

Prezes ZSBR 

Zespół Specjalistycznych Biur Rachunkowych zaświadcza, iż firma Coach and More zrealizowała szkolenia dla zespołu Biur Rachunkowych, pt. Radzenie sobie ze stresem i rozwiązywanie konfliktów z wykorzystaniem metody DISC oraz autorskich narzędzi Moc Kolorów.’’

Cały proces szkoleniowy został zrealizowany w profesjonalny sposób, Szkolenie pod kątem merytorycznym spełniło oczekiwania wszystkich uczestników.

Rekomendujemy korzystanie z  Coach and More dla Firm, którym zależy na podnoszeniu kwalifikacji pracowników i całej Firmy.

Anna Kobielak

Kierownik Warsztatu Terapii Zajęciowej. Jarocin

W dniu 25.09.2020 pai Agnieszka Czaplińska przygotowała i z pełnym profesjonalizmem przeprowadziła szkolenie pt.: ,, Komunikacja i współpraca.’’  Z wykorzystaniem autorskiego narzędzia gry Moc Kolorów dla pracowników Warsztatu Terapii Zajęciowej w Jarocinie.

W trakcie szkolenia pani Agnieszka dała się poznać jako osoba rzetelna, kompetentna, fachowa z ogromnym poczuciem humoru, dzięki czemu spotkanie przebiegało w atmosferze przyjemnego relaksu z jednoczesnym poczuciem efektownego pozyskania wiedzy na temat własnej osobowości oraz wykorzystania narzędzi do pracy z innymi ludźmi.

Pani Agnieszka swoje doświadczenie przekazuje w sposób przyjazny i zrozumiały dla każdego uczestnika szkolenia. Tematy omawiane podczas szkolenia zostały ujęte w nowatorski i interesujący sposób, przez co znacząco podniosły poziom świadomości naszych pracowników, dlatego z pełna odpowiedzialnością polecam Agnieszkę Czaplińską jako rzeczowego i kompetentnego partnera do współpracy.

Tomasz Nowacki

Architekt, Grupa Bardzo Twórcza sc

Podczas akademii menedżerskiej Menedżer and More miałem zadanie opisać jednym słowem swój stan. Przyszło mi ono po kilku sekundach. Jednak wciąż usilnie doszukiwałem się czegoś innego, kolejnego ( to dlatego, że zawsze lubię mieć alternatywę). 

Tym razem jednak alternatywa, być może dlatego, że po prostu jej nie było.

SZCZĘŚCIE

Tylka i aż jedno słowo, które idealnie obrazuje mój stan po Akademii. Dlaczego?

-Bo bardzo twórczo i ciekawie spędziłem każde ze spotkań.

-Bo każdy z uczestników wniósł niesamowitą wartość , okazując wsparcie dla pozostałych.

-Bo zrozumiałem wiele z mechanizmów działających w moim zespole (a mam wielką potrzebę rozumienia).

- Bo moje życie zaczęło się zmieniać ; Bo stałem się lepszy; I wiele , wiele innych „bo…”.

Z wielkim podziwem patrzyłem na Agnieszkę Czaplińską ,która swoją osobą , przez cały czas trwania Akademii pokazała , jak dobrze prowadzić zespół , zespół przecież zupełnie przypadkowo spotkanych i różnych ludzi , jakimi byli członkowie Akademii.

Piotr Konopka

Prezes Zarządu KRK Partnerzy

Agnieszka Czaplińska z firmy Coach and More zrealizowała dla 30 pracowników Spółki KRK Partnerzy warsztaty KOMUNIKACJA I WSPÓŁPRACA Z WYKORZYSTANIEM METODOLOGII DISC. Dzięki tym warsztatom, wiemy jakie pracownicy maja ,,kolory”, talenty, predyspozycje, co pozwala nam lepiej się porozumiewać, pracować na co dzień. Jesteśmy zadowoleni z obecnej współpracy, w związku z czym planujemy kontynuowanie współpracy na kolejne lata. Jesteśmy na etapie wdrażania Akademii Menedżerskiej dla nowych wspólników i Zarządów istniejących jak i nowo powstających Spółek należących do grupy KRK Partnerzy na terenie całej Polski.

Michał Piotrowicz

Prezes Spółki Bial -Mich

Bo w zespole jest siła… 20 kwietnia 2018 nasz zespół wziął udział w warsztatach ,, Budowanie zespołu w obszarze logistyki”.

Dlaczego? Ponieważ nie ma znaczenia, czy jesteś szefem, czy asystentem. Skoro podejmujemy decyzję, że jesteśmy częścią zespołu to chcemy brać za to odpowiedzialność. Można próbować znaleźć ,,podobnych” do siebie pod każdym względem ludzi, jednak nie ma co się oszukiwać, klony nie istnieją. Jak zatem zbudować dobrze funkcjonujący zespól ludzi o rożnych charakterach i usposobieniu? Tego właśnie się chcieliśmy nauczyć.

Co dał nam ten pełen wrażeń, emocji i odkrywania dzień?

Przede wszystkim poznaliśmy się lepiej, nie boimy się różnorodności w zespole. Warto wspierać indywidualizm, który nie będzie opierał się na egocentryzmie. Otwieramy się świadomie na odmienność w zespole. W wielu właśnie przypadkach to właśnie w różnorodności tkwi potencjał. Różne osoby to różne spojrzenia na zadania. Przeanalizowaliśmy nasze predyspozycje i wykonywane obowiązki. Wierzymy, że odpowiedni podział zadań w zespole, uzależniony od kompetencji i oczekiwań pozwoli na zwiększenie efektywności naszej pracy, a co za tym idzie satysfakcji naszych Klientów. Odkryliśmy obszary nad którymi powinnyśmy pracować, by wspomagać samorozwój i pozwolić sobie na lepsze zrozumienie osób trzecich. To była cenna lekcja. Dziękujemy Agnieszka Czaplińska

Magdalena Strojna

Senior Menedżer Forever Living Products

Firma Coach and More zrealizowała projekt menedżerski dla 13 menedżerów grupy Forever, zaplanowany na 8 miesięcy (październik 2016 – maj 2017r). Jednym z elementów projektu były warsztaty coachingu grupowego z wykorzystaniem narzędzia do pracy z SAMOOCENĄ LockLuck. W trakcie warsztatu coach prowadzący warsztat- Agnieszka Czaplińska bardzo dbała o poczucie bezpieczeństwa uczestników warsztatu. Sam proces coachingowy poprzedzony był elementem edukacyjnym, czym jest samooceną, w jaki sposób się kształtuje oraz w jaki sposób ma ona wpływ na życie dorosłe, na podejmowane kroki zawodowe. W trakcie sesji coachingowej byliśmy prowadzeni przez świat metafor i sentencji, poznaliśmy krytyka wewnętrznego oraz sposoby jak się z nim zaprzyjaźnić; jak negatywną hamującą energię zamienić na twórczą energie wspierającą. W trakcie coachingu grupowego mogliśmy doświadczyć wielu emocji, najważniejsze, że na koniec czuliśmy spokój, radość. Dodatkowo każdy z 13 uczestników programu otrzymał indywidualne wsparcie w projekcie menedżerskim, po 4 godziny sesji mentor coachingowych.

Hanna Szulc

Właściciel Ośrodka Wypoczynkowego Półwysep Wądzyn

Agnieszka Czaplińska wraz z firma Coach and More zrealizowała dla zespołu menedżerów z Ośrodka Półwysep Wądzyn oraz Stacji ORLEN dwudniowe warsztaty dotyczące KOMUNIKACJI I WSPÓŁPRACY I FUNKCJE ZARZĄDCZE. Warsztaty komunikacyjne pozwoliły na poznanie swoich mocnych stron oraz obszarów do rozwoju, pozwoliły lepiej i efektywniej wdrażać zdobytą wiedzę w codzienną pracę. Poznanie modelu funkcji menedżerskich pozwala na efektywniejszą pracę zespołu, ułatwia głębsze zrozumienie własnych emocji i zachowań. Warsztat został przeprowadzony w sposób bardzo ciekawy, pożyteczny w 100% docierający do odbiorcy, warsztaty przebiegły w bardzo przyjaznej atmosferze. Współpracę z Agnieszką Czaplińską zaliczam do bardzo owocnej, jest to osoba bardzo sympatyczna, podczas trwania szkolenia nawiązywała kontakt z każdym uczestnikiem. Przewidujemy dalszą współprace z firma Coach and More

Monika Przychodzeń

Naczelnik Wydziału Zarządzania Rozwojem Kadr-BGK

Coach and More na zlecenie Banku Gospodarstwa Krajowego zrealizował warsztaty DOSKONALENIE KOMUNIKACJI I WSPÓŁPRACY, WSPARCIE ZESPOŁU PROJEKTOWEGO Z WYKORZYSTANIEM EXTENDED DISC, którego adresatem byli członkowie zespołu wdrażającego nowy system w Banku. Warsztaty odbyły się w dniach 12.05, 30.06 2016r. Program warsztatów został oparty na wynikach analizy indywidualnej i zespołowej przeprowadzonej z wykorzystaniem narzędzia do badania preferowanych stylów zachowań Extended Disc oraz na podstawie modelu dysfunkcji zespołu P. Lencioniego. Projekt został przygotowany i przeprowadzony zgodnie z oczekiwaniami, zarówno pod względem merytorycznym, jak i organizacyjnym. Trenerzy wykazywali się dużą wiedzą praktyczną oraz umiejętnościami jej przekazywania w sposób ciekawy, zrozumiały i inspirujący. Rekomendujemy firmę Coach and More jako rzetelnego wykonawcę szkoleń. Doskonale wykonywana praca zgodnie z wytycznymi oraz profesjonalne podejście do uczestników pozwala na pozytywną ocenę naszej współpracy.

Piotr Jaskołowski

Właściciel firmy Be Activ Group

Agnieszka Czaplińska przedstawiciel firmy Coach and More zrealizowała dla mojego dziesięcioosobowego zespołu menedżerów dwu dniowe warsztaty dotyczące KOMUNIKACJI I WSPÓŁPRACY w oparciu o koncepcję osobowości C.G.Junga. Warsztaty komunikacyjne są wstępem i fundamentem do całego projektu rozwoju kadry menedżerskiej.

Szkolenie zostało zaprojektowane i przygotowane dzięki wcześniejszym konsultacjom i doprecyzowaniu potrzeb zespołu pracowników. Warsztaty oraz wykonane analizy dały uczestnikom wgląd w swój profil, mocne strony i obszary do rozwoju, pozwoliły lepiej i efektywniej wdrażać zdobytą wiedzę w codzienną pracę. Warsztat został przeprowadzony w sposób atrakcyjny, przyjazny i kolorowy. Współpraca z Agnieszką to czysta przyjemność bo tak konkretnej osoby i zaangażowanej w pracę można szukać ze świecą! Ponadto sympatyczna, konsekwentna i świetnie zorganizowana, można się od niej wiele nauczyć. Przewidujemy dalszą współpracę z firmą Coach and More.

Artur Michalski

Prezes ICF Polska; Andrzej Cieplak Dyrektor ICF Lublin

Podziękowania dla Agnieszki Czaplińskiej za wspólne tworzenie doświadczeń w ramach Coaching Week w Lublinie w dniach 15-20. 05.2017 oraz za przeprowadzenie inspirującego warsztatu!

Dziękując za poświęcony czas, przekazaną wiedzę i energię, wyrażamy nadzieję, że nasze spotkanie jest początkiem długofalowej współpracy i wspólnego rozwoju

Patrycja Żach

Dyrektor Biura Reklamy Tarsago Polska

Dwudniowe warsztaty z Agnieszką Czaplińską- to czysta przyjemność dla naszego Tarsagowego teamu.

Świetna słuchaczka, doskonała obserwatorka. Trener używający ciekawych narzędzi coachingowych. Inspiruje, kreuje rzeczywistość warsztatową i w sposób pozytywny zmusza do kreatywnego myślenia. Odpowiada na potrzeby klienta, dając przy tym własne doświadczenie, pozytywną osobowość i uśmiech. Dzięki świetnej atmosferze, otwartości i wnikliwej obserwacji coacha poznaliśmy nasze ukryte pasje, umiejętności i wrodzone talenty. Aktywna warsztatowa dyskusja i nakreślony plan działania, wdrożyliśmy od zaraz. Z nieskrywaną przyjemnością czekamy na kolejne warsztaty.

Magda Miszczuk

Menedżer

Dziękuję Agnieszko za profesjonalne spotkanie, a jednocześnie otwarte i ciepłe.

Czułam się na spotkaniu z Tobą, jakbym spotkała się z dawno nie widzianą przyjaciółką. Mogłam się otworzyć mimo że spotkałam Cię po raz pierwszy w życiu. Praca w procesie LockLuck dała mi do myślenia w pracy nad sobą.

Nic z przypadku się nie zdarza. Tylko trzeba obserwować siebie i zdarzenia które dzieją się wokół.

Polecam Twoim przyszłym i obecnym ,,uczniom” metodę LockLuck.

Dziękuję

Lidia Sykucka

Menedżer Orange

W pracy menedżera oraz coacha nieustająco poszukuję możliwości rozwoju.

We wrześniu br miałam przyjemność uczestniczyć w indywidualnej sesji coachingowej prowadzonej przez Agnieszkę Czaplińską z firmy Coach and More. Chciałam wyrazić uznanie dla profesjonalizmu i zaangażowania Agnieszki. Wykazując się doświadczeniem połączonym z intuicją zaproponowała zastosowanie gry Lock Luck. Jak się okazało był to doskonały wybór. Podczas sesji efektywnie pracowałam nad postawionym celem. Miałam również okazję poznać nowe narzędzie, które wzbogaciło mój warsztat coacha.

Dziękuję za wyjątkowe doświadczenie. Mogę polecić współpracę z Agnieszką zarówno osobom zainteresowanym rozwojem osobistym jak i coachom oraz organizacjom poszukującym nowych rozwiązań i inspiracji.

Katarzyna Tarnopolska

Menedżer, Trener, Coach 

Serdecznie polecam szkołę Coach and More. W swojej karierze jako coach uczestniczyłam w wielu kursach prowadzonych przez znane, warszawskie szkoły. Niestety żadna nie łączyła praktyki z teorią w takim stopniu jak robi to Coach and More. Profesjonalne podejście trenerów, świetne, merytoryczne i naszpikowane praktycznymi ciekawostkami materiały szkoleniowe oraz indywidualne podejście do potrzeb każdej grupy, właścicielki szkoły Pani Agnieszki Czaplińskiej – to gwarancja sukcesu Coach and More. W tej szkole można poznać praktyczne sposoby wykorzystania narzędzi. coachingowych, doradcy zawodowego, mentora oraz trenera. Tak kompleksowej i faktycznie przydatnej wiedzy nie można zdobyć w żadnej innej szkole działającej na rynku.

Katarzyna Tarnopolska

Menedżer, Ecorys Polska

Z Agnieszką współpracuję od lat. W pełni świadomie polecam Panią Agnieszkę jako coacha i trenera. Podczas projektu PI „Nawigator zdobywców przyszłości” pracowała nad wdrożeniem metod coachingowych w pracy z wychowankami podkarpackich domów dziecka. W swojej pracy sprawnie wykorzystuje zarówno techniki oraz narzędzia coachingowe jak i trenerskie. O jakości jej usług oraz wysokim profesjonalizmie świadczą liczne aktywności podejmowane przez Panią Agnieszkę Czaplińską.

Katarzyna Adamczuk

Menedżer Poczta Polska

Pragnę serdecznie podziękować firmie Coach and More za pełny profesjonalizm i wysoki poziom kompetencji w przygotowanym innowacyjnym programie rozwojowym dla menedżerów „Coaching dla praktyków biznesu”.

Szczególne podziękowania składam Agnieszce Czaplińskiej, niezwykle charyzmatycznej i empatycznej osobie, która jest gwarantem najwyższej jakości programu. Jej autentyczność, profesjonalizm, fachowo zaprezentowana wiedza oraz indywidualne podejście do uczestników stanowią potwierdzenie wysokich kompetencji i jakości.

Na co dzień kieruję dużym, rozproszonym zespołem ludzi o mocno zróżnicowanym poziomie kompetencji i stylu pracy. Duża dawka praktyki z zakresu wykorzystania narzędzi coachingowych w pracy menedżera i trenera, przykłady praktycznego zastosowania metod i narzędzi coachingowych zaprezentowane na szkoleniu odmieniły moje postrzeganie siebie i innych, dając mi konkretne narzędzia do pracy z moim zespołem, podniesienia jego efektywności oraz motywowania pracownika, narzędzia do wykorzystania od ręki, „tu i teraz”.

Ewa Durasiewicz

Trener, Specjalista HR

Coaching dla praktyków prowadzony przez firmę Coach and More jest zgodnie z obietnicą zawartą w ofercie programowej – idealną ofertą dla wszystkich tych, którzy chcą doświadczyć coachingu na sobie i nauczyć się użytecznych technik wspierających zarządzanie zespołem i wzbogacających warsztat treningowy. Wszystkie sesje skomponowane są tak, aby dać uczestnikom jak największą możliwość doświadczania i uczenia się nowych technik i narzędzi. Elastyczność trenerów daje uczestnikom możliwość wpływu na tematy poruszane na webinary organizowane pomiędzy sesjami.

To co wyróżnia tę szkołę spośród ofert dostępnych na rynku to możliwość doświadczenia własnego procesu coachingowego z wykorzystaniem nowoczesnego narzędzia do samooceny Lock luck.

Jakub Poradzisz

Dyrektor zarządzający/CEO INSPIRE Sourcing

W 2014 roku czworo pracowników INSPIRE Sourcing brało udział w certyfikacji coachingowej Practicioner Coach Diploma. Jednym z prowadzących zajęcia była Agnieszka Czaplińska. Współpracę z Agnieszką oraz prowadzone przez nią warsztaty oceniliśmy jako najlepsze i najwartościowsze podczas trwania całego kursu. Jej podejście najlepiej pozwoliło nam zrozumieć coaching. Agnieszka znakomicie zachęca do coachingu, a jej podejście nacechowane jest ogromnym, pozytywnym zaangażowaniem oraz dużą dynamiką realizowanych warsztatów.

Ewa Sadowska Kowalik

Trener, Coach

Przebyłam długą drogę w nabieraniu umiejętności coachingowych. Taki duży postęp był możliwy dzięki umiejętnościom i zaangażowaniu mojego Coacha-Mentora, Agnieszki Czaplińskiej. Każdy element naszych sesji był omawiany z dużą starannością, merytorycznie i życzliwie. Rozpoczynając pracę z Coachem- mentorem miałam dużo wątpliwości związanych z prowadzeniem sesji coachingowych, a obecnie jestem już pewna swoich umiejętności. Uważam Agnieszkę Czaplińska za świetnego Mentora, polecam.

Ilona Wąsowska

Coach, Psycholog 

Agnieszka Czaplińska, którą wybrałam na swojego mentora, szczegółowo analizowała prowadzone przeze mnie sesje coachingowe oraz dawała niezwykle cenne wskazówki, które głęboko zakorzeniły się w mojej profesji. Agnieszka podczas mentoringu mówiła co robię dobrze, co można zrobić inaczej. Informacja zwrotna zawsze podana była fachowo i wyczerpująco, w taki sposób, by zachęcić do przemyśleń.

Anna Kosk

Uczestnik szkolenia

Agnieszka jest nauczycielem wymagającym, wychwytuje wszystkie błędy wymagające poprawy, daje bezpośrednią, szczerą informację zwrotną. Jednocześnie buduje przyjazną atmosferę w tworzeniu relacji opartej na otwartości i zaufaniu- to jest bardzo ważne podczas coachingu. Jestem wdzięczna za poświęcony czas i uwagę, dziękuje.

Paweł Gula

Uczestnik szkolenia

Agnieszka wykazała się podczas sesji coachingowych bardzo dużym profesjonalnym przygotowaniem oraz bogatym doświadczeniem. Informacje zwrotna jaką od niej otrzymywałem bardzo pomogły mi w dalszym kształceniu własnych umiejętności. W trakcie każdej sesji jaką odbyliśmy zwracała uwagę na to co poszło dobrze oraz nad czym powinienem jeszcze popracować.

Podawała mi również ciekawe przykłady wyjścia z trudnych sytuacji na jakie natrafialiśmy podczas sesji. Czas przeznaczony na sesje z Agnieszką należy zaliczyć do czasu dobrze wykorzystanego.

Justyna Kliombka-Jarzyna

Członek Zarządu HRP 

Agnieszka prowadziła szkolenia, masterklassy oraz indywidualne sesje mentorskie dla pracowników HRP Sp. z o.o w okresie 10 2014-06 2015. Agnieszka zdobyła duże uznanie wszystkich uczestników, którzy docenili jej wiedzę merytoryczną, umiejętności nawiązywania kontaktu z grupą, otwartość i zaangażowanie. Dodatkowymi atutami Agnieszki było stosowanie wielu różnych technik aktywizujących oraz umiejętności pobudzania grupy i zachęcania do wytężonej pracy. Kompetencje Agnieszki Czaplińskiej również zostały wysoko ocenione. Jako mentor wspierała swoich mentee, jednocześnie zachęcając ich do rozwoju.

Marta Watoła

Menedżer

Sesje z Agnieszką Czaplińską były przeprowadzone w sposób profesjonalny i rzetelny. Cenne wskazówki pomogły mi zgłębić swoją wiedzę oraz poprawić swój warsztat. Pokazały mi prawdziwą siłę coachingu, a wymiana doświadczeń była prawdziwą przyjemnością i prawdziwym przeżyciem. Gorąco polecam współpracę

Alicja Niedźwiecka

Starszy kierownik Biura Prezesa i Zarządu- Polpharma 

Potwierdzamy, iż w terminie 20-21 października 2016 roku, Biuro Prezesa i Zarządu uczestniczyło w kolorowych warsztatach komunikacyjnych z zakresu Extended Disc prowadzonych przez panią Agnieszkę Czaplińską- Coach and More. W czasie warsztatów został nam przedstawiony raport z analiza behawioralną w ujęciu indywidualnym oraz zespołowym. Pozwoliło to na porównanie predyspozycji poszczególnych członków zespołu oraz usprawnieniu komunikacji w ramach zespołu. Co więcej, przedstawiono nam ćwiczenia pomagające w dostosowaniu komunikacji do określonych typów osobowości, co przeniosło się także na efektywniejszą współpracę z klientem wewnętrznym. Współpracę z panią Agnieszką Czaplińską oceniamy na bardzo wysokim poziomie. Pani Agnieszka perfekcyjnie wywiązała się z umowy o współpracę, profesjonalnie prezentując temat szkolenia, szczegółowo odpowiadając na nasze pytania odnoszące się do indywidualnych przypadków. Usługę wykonano na bardzo wysokim poziomie, dlatego zdecydowanie możemy polecić warsztaty na bazie Extended Disc, prowadzone przez Agnieszkę Czaplińską.

Maciej Jahns

Dyrektor Działu HR Maspex Wadowice

Firma Coach and More w osobie p. Agnieszki Czaplińskiej przeprowadziła w dniach 26-27 07 2016 warsztat dla Zespołu Trenerów Wewnętrznych Firmy Maspex- Wadowice pt. Coaching dla Trenerów. Zawartość merytoryczna szkolenia oraz jakość dostarczonej wiedzy i możliwość uzyskania dodatkowych narzędzi w pracy na stanowisku trenera/coacha, oceniamy jako zadowalający. Dodatkowo jakość usługi, otwartość na wszelkie sugestie i oczekiwania zleceniodawcy w zakresie ww warsztatu oraz pełnienie roli osoby udzielającej profesjonalnej informacji zwrotnej uczestnikom na bazie raportów indywidualnych, w pełni zaspokoiła potrzeby osób biorących udział w warsztacie.

Z przyjemnością możemy polecić Coach and More jako firmę zapewniającą interesującą ofertę merytoryczną oraz wysoką dbałość o jakość współpracy na etapie organizacji, jak i realizacji wspólnego projektu.

Euro