2 dniowy Licencjonowany  warsztat procesu LockLuck  już 7-8 października w Warszawie!
Co Cię czeka:

Doświadczenie procesu coachingu grupowego z wykorzystaniem innowacyjnego narzędzia do pracy z samooceną LockLuck. Wzbogacony  o omówienie mechanizmów pozwalających na podwyższenie samooceny. Warsztat przeznaczony jest dla coachów oraz osób, które zainteresowane są wzmocnieniem własnej samooceny w wybranym przez siebie aspekcie.

Podczas warsztatów przejdziesz niesamowity proces, otrzymasz sporą dawkę refleksji i inspiracji, poznasz swojego Sprzymierzeńca, co pozwoli na osiągnięcie spokoju i koncentracji na temacie, który wybierzesz.

 

Warsztat ten jest doskonałym wyborem:

Jeśli mimo wysokich kompetencji COŚ stoi Ci na przeszkodzie. Jeśli czujesz, że negatywne opinie na Twój temat nie pozwalają Ci podejmować wyzwań, hamują Twoją motywację, pewność siebie, możliwość osiągnięć i poczucie własnej wartości. Jeśli chcesz  pozbyć się tych ograniczeń i stawać się lepszym w tym co robisz, zminimalizować napięcie wynikające z niedowierzania w siebie

Jeśli jesteś coachem i chcesz poszerzyć swój wachlarz usług o pracę nad podwyższeniem samooceny zapraszamy Cię do dołączenia do grona licencjonowanych coachów procesu LockLuck. Warsztat ten przygotuje Cię do prowadzenia sesji indywidualnych z wykorzystaniem procesu LockLuck. Po udokumentowaniu przeprowadzenia czterech procesów otrzymasz licencję Coacha procesu LockLuck.

Celem programu licencyjnego jest dostarczenie możliwości obserwacji, zrozumienia oraz nabrania praktyki w wykorzystaniu narzędzia LockLuck do pracy z klientami indywidualnymi.

Program licencyjny polega na przeprowadzeniu czterech pełnych procesów LockLuck dla klientów indywidualnych, opisaniu ich w formularzu oraz odbyciu godzinnej rozmowy z autorem gry Agnieszką Marczak Czajką dotyczącej Twoich obserwacji i doświadczeń podczas pracy z tym narzędziem. Koszt godzinnej sesji licencyjnej to 500 zł. Raz uzyskana licencja nie wymaga wznowień.

Więcej na temat narzędzia znajdziesz tutaj: www.lockluck.eu

Prowadząca Agnieszka Czaplińska

Licencjonowany trener procesu LockLuck, coach indywidualny i grupowy. Praktyk biznesu, kobieta przedsiębiorcza. Coach PCD Nobel Manhattan Coaching, oraz Coach Biznesu, Coach Grupowy  i Zespołowy. Ponadto ukończyła studia podyplomowe o specjalizacji Trener Grupowy. Współtworzy firmę Coach and More. Specjalizuje się w warsztatach dla trenerów, coachów i menedżerów. Prowadzi warsztaty dla menedżerów, praktyków biznesu. Ma na swoim koncie również nagrodę HR Najwyższej Jakości za stworzenie struktur trenerskich w jednej z największych spółek skarbu Państwa. Pracuje z talentami, pokazując w jaki sposób wydobywać swoje mocne strony i na nich tworzyć siebie. Od 2017 Prezes grupy BNI CONNECT, największej grupy rekomendacji biznesowych.

 

„Jestem pod wrażeniem – rozpoczynałam proces z LockLuck w emocjonalnym stanie złości i smutku, a skończyłam w harmonii, spokoju i radości ….coś pięknego :). „

„Dzięki tej grze „oswoiłam smoki” i wiem, że pozytywne nastawienie będzie się̨ pogłębiać́. W krótkim czasie wiele się̨ zmieniło, znalazłam pomysły jak poradzić́ sobie z wyzwaniami, jak przełamać́ bariery, stawiane najczęściej przeze mnie samą.”

 

Zapraszamy  Cię w podróż poznania siebie

6-7 października 2017

Warszawa, ul. Smolna 4

Cena 1500 zł

W celu dokonania rezerwacji prosimy o kontakt telefoniczny: 603 333 002

Przesłanie formularza zgłoszeniowego na adres

e mail [email protected]

Licencja procesu lockluck