Akademia Menedżer and More była realizowana od listopada 2018 roku do lutego 2019r.

Projekt Akademii Menedżer and More realizowany był dla przedsiębiorców z całej Polski.  Tym razem w naszych progach zawitali właściciele firm oraz menedżerowie z branży fotograficznej, architektonicznej, informatycznej, gastronomicznej, produkcyjnej oraz nieruchomości. Dzięki temu, że byli od siebie bardzo różni mogli się nawzajem inspirować na podstawie swoich doświadczeń.

Uczestnicy poznali swoje mocne strony, predyspozycje liderskie, dzięki temu wiedzą w jaki sposób mogą jeszcze bardziej efektywnie zarządzać swoimi pracownikami oraz zadaniami jakie realizują w organizacjach.

Podczas warsztatów uczestnicy doskonalili funkcje menedżerskie, szczególnie z różnorodnym zespołem w kontekście wieku, doświadczenia i kwalifikacji, a także długości życia w firmie. Rozwiązywanie trudności już nie jest im takie straszne, ponieważ wiedzą w jaki sposób je diagnozować oraz przeciwdziałać na przyszłość.

Podczas warsztatów Akademii  Menedżer and More karty MOC KOLORÓW miały swój debiut.

 

Życie menedżera to nie tylko praca i wyzwania, podczas inauguracji Akademii wieczorem w Galerii Xanadu gościliśmy naszych partnerów biznesowych, którzy zadbali o nasze samopoczucie, elegancki wygląd.

Anna Polońska jest artystką i projektantką akcesoriów modowych Tie art. Tie art to efekt zamiłowania do sztuki i kreatywnego podejścia do mody. Akcesoria powstają na bazie tradycyjnych krawatów, a efektowne formy kokard są szyte ręcznie i ozdabiane kamieniami, perłami lub kryształami. Jeśli ktoś zdecyduje się na taki element garderoby, to może być pewien, że ma na sobie coś niepowtarzalnego.

Firma Abi Wings.  Abi Wings uwielbia ozdabiać  stylizacje, a także duszę wspaniałych Kobiet . Właśnie dlatego biżuteria od Abi Wings to wyszukane, perfekcyjnie dopracowane „perły” najwyższej jakości powstające ze stali chirurgicznej, kamieni, skóry, ceramiki oraz materiałów syntetycznych. W połączeniu z pięknymi barwami i kształtami kryształów Swarovskiego oraz cyrkonii przyciągają spojrzenie, dodają urody i zadziwiają swoim niepowtarzalnym blaskiem.

Bożena Rak na co dzień pracuje z kobietami jest ambasadorem marki Mary Kay. Podczas wieczornego eventu pokazała uczestnikom naszych warsztatów w jaki sposób zadbać o swoje ciało na jesień i zimę.

 

Dziękujemy wszystkim uczestnikom tej edycji oraz naszym partnerom, którzy wzbogacili inaugurację Akademii Menedżer and More.

Do zobaczenia na Czapla Premium!